Etyka narodowa jest podstawą etyki międzyludzkiej. Gdzie ona ginie, całe życie społeczne stopniowo się rozkłada, społeczeństwo się atomizuje, wszelkie węzły moralne się zrywają, wzajemne zobowiązania znikają i staje się homo homini lupus.
Blog narodowy
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2013.07.07 18:13 22:50

Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta

 

Czyli - jak "katolicy" i "konserwatyści" żydomasońskiego chowu zaciągają zobowiązania za naród

 
Promowany na polacy.eu.org Marek Stefan Szmidt, mason i Żyd lub szabesgoj niezmordowanie walczy o budowę Judeopolonii. Dokonuje deklaracji za cały naród polski - i to pod adresem największych żydowskich ekstremistów, pokroju Eliasza Barbura. W jaki sposób walczy? Dlaczego "niezmordowanie"? I co najważniejsze - dlaczego jest promowany na polacy.eu.org?
 
Tekst napisałem już dawno, ale zaktualizował się ponownie, po tym, jak pan Marek Stefan Szmidt, ewidentny mason, prawdopodobnie również Żyd - a z całą pewnością szabesgoj (odsyłam do tekstu Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów ") opublikował po raz kolejny swoje umizgi do Żydów, tym razem pod tytułem "Panu Eli Barburowi z dedykacją: Polskie gwarancje dla Izraela". Pan Marek Stefan Szmidt nie jest personą wartą poświęcania jej większej uwagi, jego kłamliwa retoryka jest jednak warta zdemaskowania, ponieważ w niej wyłażą na wierzch wszystkie triki, których używa hasbara, gdyż są one przez niego stosowane wyjątkowo nieudolnie i bezczelnie.
Judeopolonia według "katolika" i "konserwatysty"
Judeopolonia według "katolika" i "konserwatysty"
Marek Szmidt, piszący jako Stefan Detko zabrał na naszeblogi.pl głos w kwestii polskiego udziału w wojnach Izraela i USA na Bliskim Wschodzie: Polskie gwarancje dla Izraela (?). Przyznam, że tekst ten mnie poraził na tyle, że pozwalam sobie skomentować go obszernie, aby pokazać kompleksowo błędy w myśleniu zapewne dużej grupy Polaków zwiedzionych najwyraźniej propagandą judeokonserwatywną i judeokatolicką, jako że do tych dwóch filarów Stefan Detko odwołuje się w swoim tekście. Tekst publikuję tu, ponieważ serwis naszeblogi.pl raczył zablokować moje konto po tym, jak panu Szmidtowi udowodniłem jego antypolskie działania w tekście “Katoliccy” architekci Judeopolonii – czyli: antypolska działalność agenturalna oraz zdemaskowanie operacji planowego “zatruwania studni”.
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Co do Izraela. Polska, konserwatywna i katolicka opinia publiczna, jest skłonna (...) także i co więcej udzielić Izraelowi gwarancji przyjęcia ewentualnych uchodźców cywilnych, zagrożonych ostrzałem broni konwencjonalnych i – nie daj B*że – jądrowych.

Szanowny Panie Szmidt, cieszę się, że wie Pan, co myśli "polska" konserwatywna i katolicka opinia publiczna, niemniej polska opinia publiczna powinna zdawać sobie sprawę, że przyjmowanie Żydów do Polski skończyło się kiedyś tak: Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Czy tak bardzo to dziś Polakom i Polkom potrzebne - pozwolę sobie wątpić. Jeśli na Bliskim Wschodzie dojdzie do wojny, będzie to wojna sprowokowana i wywołana przez Izrael, a nie Iran - i Polacy nie mają powodu do jakiegokolwiek solidaryzmu z nacją agresora. Dziwi mnie, że nie nawołuje Pan do przyjęcia ewentualnych uchodźców cywilnych z Iranu, zagrożonych, jak Pan to trafnie ujął "ostrzałem broni konwencjonalnych i – nie daj B*że – jądrowych". Polski gest byłby tym bardziej usprawiedliwiony, że Irańczycy przyjęli polskich uchodźców z ZSRR (wraz z masą syjonistów i żydowskich oficerów, którzy potem urządzili jatki Palestyńczykom na dzisiejszych terenach Izraela).
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Powyższa opinia jest natury politycznej i wynika z wielowiekowej tradycji historycznej, udzielania przez Rzeczypospolitą schronienia Izraelowi, na Jej ziemiach.

Ponownie zapytam, czy chodzi o tą "wielowiekową tradycję historyczną", o której pisze L. Szcześniak: Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim?
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Tak więc, mając w pamięci, iż w pokoleniach poprzednich Izrael wywiązywał się ze swych obowiązków ochranianego i pod wspólny dach przyjętego, zraszając krwią swoją ziemie Rzeczypospolitej w Jej obronie oraz przyczynił się bezsprzecznie do wspólnego rozwoju materialnego i kulturowego, dając z siebie wielu wybitnych Polaków, tak w pokoleniach ostatnich, aktywnych od roku 1939-go do dnia dzisiejszego, dał wiele przykładów niewdzięczności (...)

Szanowny Autorze, pozwolę sobie zapytać, czy Autorowi nieznane są zdarzenia, które miały miejsce przed rokiem 1939, a opisane tu: Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar i tu: Powstanie Listopadowe a Żydzi, jak również tu: Tadeusz Gluziński (pseud. Henryk Rolicki), Zmierzch Izraela: Frankiści i mniejszość żydowska a geneza powstania listopadowego? Ponadto odnoszę wrażenie, że Autor pominął wydarzenia z roku 1920, o których pisze Remigiusz Włast-Matuszak (błądząc niestety straszliwie w kwestii Jedwabnego, co mu zostało przeze mnie wytknięte).
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Ponieważ jako konserwatysta i katolik nie uznaję zasady odpowiedzialności zbiorowej, oczekuję od tej – przeważającej jak sądzę – części społeczeństwa polskiego, pochodzącej od Izraela, zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec antypolskiej kampanii, manifestującej się coraz częstszymi przypadkami przypisywania Polakom zbrodni niemieckich, nazywania niemieckich obozów zagłady: polskimi; wobec pojawiających się żądań ogromnych rewindykacji majątkowych. Podobnie, oczekuję zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec agresywnych działań w historiografii, publicystyce i sztuce, zakłamujących rzeczywistość i propagujących destrukcyjny marksizm kulturowy.

A co Pan szanowny Autorze ma do powiedzenia nie jako konserwatysta i katolik, tylko jako POLAK? "Wracajcie tu, całe 3 miliony"? Czy Autor nie raczył zauważyć, że Polska jest obecnie folwarkiem eskimoskim, z którym gubernatorzy (Eskimosi) postępują tak, jak to pięknie widać tu: Lech Kaczyński w Izraelu: Polacy uczestniczą w wojnach USA wyłącznie ze względu na interesy Izraela ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x9o9m08F5AE ). Jednocześnie, podczas tej realizacji faktycznego "braterstwa broni" (Ilu żołnierzy Izraela uczestniczyło w podboju i okupacji Iraku i Afganistanu, a ilu polskich? Czy to "braterstwo broni" o którym tu mowa polega na wyciąganiu rękoma goim kasztanów z ognia?) mają miejsce zdarzenia opisane w tekście “Pokłosie” Pasikowskiego jako narzędzie prania mózgów w polskich szkołach.
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Do otwartej dyskusji pozostawiam kwestię, czy powyższe oczekiwania są wygórowane, czy umiarkowane – pewne jest to, że bez ich uregulowania ponowne przyjęcie Izraela pod ochronę Rzeczypospolitej będzie poważnie utrudnione. A przynajmniej przyjecie staropolskie - z otwartymi ramionami.

Szanowny Autor raczy uskuteczniać tu kpiny? IDF potrafiłby zmieść dzisiejszą nędzną atrapę polskiej armii w 15 minut. A Autor niczym Papkin zobowiązuje się warunkowo do bronienia reżimu uzbrojonego po zęby przez USA polskim bosonogim mięsem armatnim? Ostrzega, że bez powstrzymania polakożerczej kampanii udział polskiego mięsa armatniego (ćwiczącego już loty bojowe do spółki z IAF, niezależnie od antypolskiej kampanii medialnej!!!) "będzie poważnie utrudniony"?!?
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Przed zabraniem głosu w dyskusji, proszę o sięgnięcie do Historii i przypomnienie sobie, iż w tragicznym roku 1943, roku Powstania w Getcie Warszawskim, odnowione zostało Braterstwo Broni zawarte pomiędzy Polakami a pochodzącymi od Izraela, walczącymi we wszystkich Powstaniach Narodowych wieku XIX, następnie do przeczytania fragmentu listy Oficerów Wojska Polskiego zamordowanych w Katyniu… , a także notkę, dotyczącą Powstania Warszawskiego oraz poniższe wezwanie: "My Żydzi, dzieci tej ziemi stajemy... aby bronić naszej ukochanej Ojczyzny... Wznosimy błagalne modły do Stwórcy o zwycięstwo oręża polskiego..."

Szanowny Autorze, mam nadzieję, że przed zabraniem głosu zapoznałem się z dostatecznie obszerną próbką polsko-żydowskich konfliktów politycznych i ekonomicznych oraz żydowskich zdrad i żydowskiej kolaboracji z każdym wrogiem Polaków i Polski. Mam nadzieję, że również czytelnicy się z nimi zapoznają - i właściwie ocenią serwowane tu przez Autora tezy.
 

 
3790 odsłon  średnio 2,8 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Marek Stefan Szmidt, szabesgoj, żydowski pachołek, mason.
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Piotr Świtecki, 2013.07.07 o 18:46
Jeszcze zanim przejdę do lektury samego artykułu, zwracam uwagę, że znajdujące się w leadzie twierdzenie o "promowaniu" p. Marka Stefana Szmidta na Polacy.eu.org może wprowadzić przypadkowego, nie znającego zasad funkcjonowania naszego serwisu Czytelnika w błąd, a wobec stałych Czytelników, a szczególnie Blogerów podważyć wiarygodność reszty wpisu, a nawet wiarygodność samego Autora.
Również wyzwiska, "chodliwe" w pewnych kręgach, częściej jednak będą odebrane jako po prostu niesmaczne.
Czy warto ryzykować?..

Wracam do lektury.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Zenon Jaszczuk, 2013.07.07 o 20:14
pe 1984. Chciałem skomentować twój art, ale nie mogę. Po przyciśnięciu skomentuj pokazuje mi się kawałek twojej wypowiedzi. Dlatego robię to w ten dostępny sposób. Może manipulacja, może nie dograna pierestrojka portalu. W zasadzie dla mnie jesteś gówniarz po ostatnim twoim odezwie do mnie. Ja jednak nie jestem zlośliwy jak ty i daję ci piątkę za ten tekst. Tylko to nic nie zmieni. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Lnst, 2013.07.07 o 22:28
Katolicy nie dość że głupkowaci to przy tym naiwni.
Nie ootrafią działać tylko modły wznoszą do Pana.
(żeby jeszcze to wiedziało do którego, bo obecnie to chyba Kaczyński jest ich Panem).
LIST DO PREZYDENTA USA, BARRACKA OBAMY.
+3rp.livejournal.com

W liście tym poruszam temat roli Obamy jako "Czarnego Papieża", oficjalnego następcy Szatana na naszej Planecie z uwagi na rolę naczelnika świata kapitalistycznego, świata Boga Mamona.
Przytaczam kilka faktów filozoficzno-naukowych które pomogły powstrzymać przygotowania USA do III Wojny (Apokalipsy).
W związku z gremialnym przejściem katolików na stronę świata pieniądza proponuję podjęcie tych 38 mln sztuk chołoty w sanatorium w Colorado Springs.
+nspap.livejournal.com

Ponieważ wkrótce nastąpi upadek gospodarczy USA, aby powstrzymać motłoch przedstawiam plany funkcjonowania obwoźnego pociągu-krematorium w Bronx N.Y.
Ponadto proponuję utworzenie "Nowego Izraela" pod kierownictwem Barona Rotschilda a w zamian za te fakty proponuję układ polegający na ukryciu cudownej, "Boskiej Energii" i wykorzystaniu jej dla wyłącznie dla wybranych.


Dr Arius "Adolf" Nowak
Piast II
Reichsleiter
Generalny Konstruktor
Marszałek Polny
Chorąży Rzeszy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   zgłoszony
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Zenon Jaszczuk, 2013.07.07 o 20:41
Lnst.
Może tekst ciekawy - dla mnie nie. Nie interesuję sie religiami. Patrzę realnie na politykę w której oczywiście bierze czynny udział Watykan, biskupi, księża. Ja to odbieram jako jeszcze jedną partię nie mającą nic wspólnego z Bogiem i religią. Dla mnie tzw Ameryka, Anglia, Francja to te same pachołki komunistyczne co soviet - to jedna i ta sama mafia sterowana przez tzw amerykanów, anglików, masonów, żydów. Obama może zrobić tyle co Tusk - czyli tyle ile aby wykonywac rozkazy. Chyba nie wierzysz, że komuna została przwrócona. Bandyci komunistyczni mają się jak w jajku - czyli komuna trwa. I ja jej nie dzielę na Kaczyńskich, Balcerowiczów, Tusków, Niesiołowskich itp, itd. to ta sama antypolska mafia..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
w.red, 2013.07.07 o 22:42
"...Katolicy nie dość że głupkowaci to przy tym naiwni.
Nie ootrafią działać tylko modły wznoszą do Pana.
(żeby jeszcze to wiedziało do którego, bo obecnie to chyba Kaczyński jest ich Panem).
LIST DO PREZYDENTA USA, BARRACKA OBAMY...."

Tak, panie Nowak. Jestem Polakiem i w dodatku katolikiem. Ale już mam dość znoszenia i tolerowania obrażania mojej wiary. Zapominasz pan, że to jednak nie "złonet" , ani też inny lewacki portal z manierami gorszymi od prymitywnych zachowań równie prymitywnych bojówek S.A.
Zatem w mojej ocenie nie klasyfikujesz się pan do żadnej dyskusji. Powodzenia na innym portalu "ubermenschu" z odzysku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Paweł Tonderski, 2013.07.08 o 20:32
Panie Adolf znowu pan zaczyna mącić i prowokować?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Christophoros Scholastikos, 2013.07.08 o 20:58
Od Adolfa do Brunona nie daleko. Ciekawe czy i tu ekipa z "kontrwywiadu" pracuje.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
p.e.1984, 2013.07.07 o 23:20
Odpowiedź panu Turbanatorowi:
Pana odbiór moich tekstów jest mi obojętny. Podobnie jak opinia o nich wśród osób blogujących na tym portalu. Określenia użyte w stosunku do pana Szmidta są adekwatne do jego charakteru działalności, jeśli ktoś nie pojmuje tego, to jego problem.

Odpowiedź panu Jaszczukowi:
Drogi panie, z panem osoba na pewnym poziomie intelektualnym nie ma o czym ani po co mówić. Dowiódł pan tego demonstrując zarówno brak zdolności do pojmowania słowa pisanego, jak i kompletną niekompetencję intelektualno-kulturalną: +polacy.eu.org (w reakcji na pana wcześniejsze zaczepki otrzymał pan ripostę [ +polacy.eu.org ], której i tak pan nie pojął, potrafił pan jedynie na nią zareagować demaskując zarówno swoje braki intelektualne, kulturalne jak i problemy z posługiwaniem się mową pisaną). Nawet mi się nie chciało na pana wynurzenia odpowiadać, bo musiałbym to najpierw przetłumaczyć na język polski. Pana opinie są mi obojętne, zachęcam do niewypowiadania się więcej pod moimi tekstami, nie ma po co śmiecić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Piotr Świtecki, 2013.07.07 o 23:29
Obawiam się, że Pan(i) nie docenia osób czytujących p. Szmidta i w efekcie w niezamierzony sposób wystawia świadectwo sobie, nie im.
Zresztą, poczucia humoru p. Szmidta też chyba Pan(i) nie docenia.
Podobnie jak Mufti nie potrafi docenić Waszych ostentacyjnych przekomarzanek. Musicie tutaj? Mało jest internetowych piaskownic?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
p.e.1984, 2013.07.08 o 00:16
Zacznę od piaskownicy - do piaskownicy to kwalifikuje Pana, szanowny Mufti konsekwentne zwracanie się do mnie per Pan(i), pomimo wielokrotnego upominania Pana (w komentarzach i korespondencji prywatnej), że należy się do mnie zwracać z wykorzystaniem form męskich. Mógłbym dodać kilka innych, kwalifikujących Pana do piaskownicy, epizodów z wymiany opinii między nami na tym portalu, ale mi się zwyczajnie nie chce.

Mufti Turbanator napisał: Obawiam się, że Pan(i) nie docenia osób czytujących p. Szmidta i w efekcie w niezamierzony sposób wystawia świadectwo sobie, nie im.

Szanowny Mufti raczy wypowiadać się o kwestiach, o których nie ma pojęcia - zarówno o mojej ocenie osób czytujących (jeszcze) pana Szmidta, jak i o świadectwie, które wystawiam sobie u tychże czytelników (pytanie tylko których - tych, którzy jeszcze się na panu Szmidcie nie poznali, czy tych, którzy dobrze wiedzą, kim on jest - dodatkowo - tajemnicą pozostaje, z jakich powodów rzeczone świadectwo miałoby mieć w opisanej sytuacji jakiekolwiek znaczenie).

Mufti Turbanator napisał: Zresztą, poczucia humoru p. Szmidta też chyba Pan(i) nie docenia.

To szmonces dość marnej próby. Natomiast to, co pan Szmidt pisze na poważnie jest powodem do niepokoju: +palmereldritch1984.wordpress.com

Mufti Turbanator napisał: Podobnie jak Mufti nie potrafi docenić Waszych ostentacyjnych przekomarzanek. Musicie tutaj? Mało jest internetowych piaskownic?

Jeśli Mufti odnosi wrażenie, że ja się z panem Szmidtem przekomarzam, to ewidentnie panu Muftiemu coś opadło na oczy i zaszkodziło na percepcję. Wątpię, by znalazło się wiele osób, które postrzegają moje teksty traktujące o działalności pana Szmidta jako "przekomarzanie się". Dlaczego o działalności pana Szmidta piszę na tym portalu, a nie w jakiejś "piaskownicy"? Bo uważam, że czytelnicy polacy.eu.org mają prawo wiedzieć, kto jest tu promowany, nawet jeśli nie mają prawa wiedzieć dlaczego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Christophoros Scholastikos, 2013.07.08 o 11:57
Promowany, promowany, promowany ? Według tej logiki Pan też jest promowany. Takie prawa dyskusji, że jak ktoś ma coś do powiedzenia to głos zabiera, a tu na rozmowy miejsce jest. Notki publikowane są chronologicznie i fakt, że Pan to krytykuje źle świadczy o łapaniu zasad tu panujących.

Zgrabnie Pan wszystkich wyzywa i obraża za to, że Pańskich tez nie przyjmują w ciemno. Informuję, że nikt tu w ciemno nie przyjmuje żadnych tez, czy są Pańskie, czy Marka Szmidta czy czyjekolwiek.

Proszę powołując się na wysokie kultury itp. samemu dawać przykład.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
p.e.1984, 2013.07.10 o 18:37
Christophoros napisał: Promowany, promowany, promowany ? Według tej logiki Pan też jest promowany.
Zabawne - akurat mniej więcej w tym czasie kiedy powstawał komentarz Christoporosa mój tekst został zdjęty z promowanych. Teksty pana Szmidta wiszą ta dalej, a zostały powieszone duuużo wcześniej. Ja się nie skarżę, bo mi tutejsze "zaszczyty" są obojętne. Po prostu stwierdzam fakt.
Christophoros napisał: Notki publikowane są chronologicznie i fakt, że Pan to krytykuje źle świadczy o łapaniu zasad tu panujących.
Bez obaw panie Scholastikos, ja panujące tu zasady zrozumiałem bardzo dobrze bardzo dawno temu, dzięki lekcjom udzielonym przez pana Turbanatora przy asyście pana Szmidta.

Christophoros napisał: Zgrabnie Pan wszystkich wyzywa i obraża za to, że Pańskich tez nie przyjmują w ciemno.
Zacny panie Scholastikos, nikogo za nieprzyjmowanie w ciemno nie obrażam. Ale potrafię również odróżnić złą wolę od "nieprzyjmowania w ciemno". Niemniej nawet osoby wykazujące złą wolę są traktowane w sposób trudny do określenia jako obraźliwy. Szczególnie biorąc pod uwagę to, co na tym zacnym portalu leci pod moim adresem, także ze strony administratorów.

Christophoros napisał: Informuję, że nikt tu w ciemno nie przyjmuje żadnych tez, czy są Pańskie, czy Marka Szmidta czy czyjekolwiek.
Ja mam wrażenie, że szeroka rzesza tutejszych dyskutantów nie przyjmuje w ogóle żadnych tez, niezależnie od stopnia ich uzasadnienia materiałem dowodowym. Ot, ciekawostka.

Christophoros napisał: Proszę powołując się na wysokie kultury itp. samemu dawać przykład.
Szanowny panie Scholastikos, sądzę, że na tym zacnym forum pod względem kultury świecę niczym "ein Stern in einem ...", acz i Panu niczego zarzucić jak dotąd nie potrafię.

Z wyrazami uszanowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Christophoros Scholastikos, 2013.07.14 o 22:50
Dałoby radę tą manierę tak szerokiego i pełnego cytowania porzucić? Wiem, co pisałem, inni też widzą. Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Piotr Świtecki, 2013.07.15 o 09:51
Tak z ciekawości, zdjęcie którego tekstu Pan(i) zarzuca?

Czy zauważył(a) Pan(i), że zawartość niektórych sekcji zmienia się zależnie od tego, co ogląda się na głównej kolumnie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Zenon Jaszczuk, 2013.07.09 o 07:27
Człowiek kulturalny nigdy tym się nie chwali a poda rękę i pogada z cieciem jak i profesorem. Ja nigdzie nie pisałem, że jestem wybitny:-))). Pisałem, że jestem gramaciejem .....A więc brak odkrycia waszej wysokości...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
p.e.1984, 2013.07.10 o 18:23
Szanowny panie Jaszczuk, aby komuś podawać rękę, to trzeba od takiej osoby usłyszeć najpierw "przepraszam", jeśli osoba ta jest wobec nas mocno nie w porządku. Pan wobec mnie jest bardzo "nie w porządku" i doskonale pan o tym wie. Ja mogę pana przeprosić za określenie pana durniem, mimo, że określenie to jest jedynym z mojej strony przekroczeniem - a i to niewielkim - reguł kulturalnej dyskusji. Wobec wykazanej przez pana niskiej zdolności do analizy tekstów i sytuacji strategicznej na tym portalu, w jakiej pan mnie zaatakował, są to określenia poniekąd "zapracowane". Niemniej ze swojej strony przepraszam za moje uchybienie - i robię to jako pierwszy, mimo niepomiernie większej skali wykroczeń z pana strony (od prostackich inwektyw po przypisywanie zmyślonych wypowiedzi). I co z tego wynika? Nic.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Zenon Jaszczuk, 2013.07.10 o 19:34
Ja przynajmniej mam odwagę sie podpisać imieniem i nazwiskiem. Czego waszej wysokości brak. Oczywiście przestaję komentować nikta. Bo tak mądry i przeuczony człowiek głupiego nie zrozumie. Jest jakieś takie powiedzenie - bacz abyś się "nie przeuczył". Kto głupimi się zajmie jeśli uczeni są przeuczeni za durni pieniądze. Ja przynajmniej o panu napisałem co napisałem tak jak o Szmidcie (chodzi o kenkretny art)i koniec, a pan będzie jęczał do śmierci bo ktoś kopnął w kostkę. Daj pan pooddychać i Szmidtowi bo lecisz pan w koło Macieju. A to jak sraczka może człowiekowi się znudzić. Przepraszam za wszystkie wyimaginowane uchybienia do pana osoby i żegnam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Marek Stefan Szmidt, 2013.07.13 o 17:00
Szanowna Autorko,
dziękuję za wspaniałą reklamę Mojej Osoby i poglądów politycznych
:-)
pozdrowienia z wakacji
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i deklaracje Marka Stefana Szmidta 
Piotr Świtecki, 2013.07.13 o 23:22
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. Zwyczajne to są dzieje. ;-)
Udanego wypoczynku!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło