Etyka narodowa jest podstawą etyki międzyludzkiej. Gdzie ona ginie, całe życie społeczne stopniowo się rozkłada, społeczeństwo się atomizuje, wszelkie węzły moralne się zrywają, wzajemne zobowiązania znikają i staje się homo homini lupus.
Blog narodowy
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2013.03.18 20:12 20:32

Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów "

 

Czyli jak pan Szmidt vel Stefan Detko chciał ratować Nowy Ekran od bankructwa.

 
Aby lepiej poznać pana Szmidta, warto rzucić okiem na pewien tekst, którego na Polacy.eu.org nie opublikował. Polecić go należy szczególnie czytelnikom złaknionym kolejnych "konserwatywno-etycznych" artykułów.
 
Motto: Strzeżcie się Achajów, nawet gdy przynoszą dary
Homer, Iliada
Portal Polacy.eu.org ostatnio wzbogacił się o żarliwego katolika, konserwatystę etycznego (żądającego legalizacji narkotyków w trosce o "finanse Rodziny"), wielbiciela Kultury Łacińskiej w wykonaniu multietnicznym (ale bez prawa Polaków do narodowego "My", gdyż to "bolszewicka naleciałość na Kulturę Łacińską"). Obok cnót wszelakich to człowiek pobożny w sposób powalający na kolana każdego polskiego patriotę:
Marek Stefan Szmidt napisał: Moim "patronem", za którego odmawiam regularnie Różaniec, w intencji Żołnierzy Wyklętych, jest śp. Rotmistrz Witold Pilecki. Modlę się też o spokój Duszy śp. Stanisława Żochowskiego, ostatniego Dowódcy NSZ, który nie tylko publikował Swoje artykuły w miesięczniku Myśl Niepodległa, który prowadziłem, ale także podarował Mi - w geście przyjaźni i zaufania - zachowane resztki Archiwum NSZ, które dobrze ukryłem zagranicą.
Źródło: link
Te rewelacje to aż nadto by uznać Marka Stefana Szmidta za nieomal świętego - i do tego wielkiego patriotę. Cała sprawa, jeśli tylko ktoś zna wcześniejszą twórczość pana Szmidta skłania jednak do pewnych refleksji - z racji skłonności pana Szmidta do kreowania zdarzeń, które nie miały miejsca (jak na przykład lojalność Żydów wobec Polaków do 17.IX.1939 - wystarczy wspomnieć o idei Judeopolonii). Wątpliwości są uzasadnione tym bardziej, że nasz bohater, indagowany o publikacje czegokolwiek na potwierdzenie swoich rewelacji (Panie Marku (...), zrozumiałe, że dawanie takiego archiwum władzom II PRL, jest równoznaczne z wrzuceniem tego do pieca, jednak nie zastanawiał się Pan nad umieszczeniem kopii, lub nawet fragmentów w internecie? [link]) odpowiada, że "Publikując "teraz" cokolwiek, narażam Dobre Imię Polskiego Żołnierza na kolejny paszkwil Grossa&consortes, z Żołnierzami NSZ w "roli głównej" (uwaga p.e.1984: mechanizm tego narażania pozostaje oczywiście najściślejszą tajemnicą, nad którą czytelnik ma się nie zastanawiać ...), podparty "dowodami źródłowymi"... Niedoczekanie... Obiecałem opublikować w Wolnej Polsce (uwaga p.e.1984: czyli, sądząc po tym, co pan Szmidt definiuje jako "Wolną Polskę" - nigdy) i słowa dotrzymam . Zdam kiedyś raport... " (uwaga p.e.1984: jasne ...) [link] Aby lepiej poznać pana Szmidta, warto rzucić okiem na pewien tekst, którego na Polacy.eu.org nie opublikował. Polecić go należy szczególnie czytelnikom złaknionym kolejnych "konserwatywno-etycznych" artykułów.

Jak dobić finansowo „Nowy Ekran”


Autor: Marek Stefan Szmidt (opublikowano 23.01.2013 14:01, http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/86627,jak-dobic-finansowo-nowy-ekran )

Żadna firma powiązana z „kapitałem międzynarodowym” nie ośmieli się zainwestować złamanego grosza w działalność Portalu o „profilu antysemickim”.

Uwaga p.e.1984:: Szmidt postuluje knebel i oddanie Żydom w pacht Nowego Ekranu.
Z przykrością czytam o kłopotach finansowych Nowego Ekranu i dramatycznych próbach wypracowania modus Vivendi jego dalszego funkcjonowania.
Uwaga p.e.1984:: No to popatrzmy sobie, jak to się pan Marek Stefan Szmidt troszczy o Nowy Ekran parę dni później na innych platformach blogerskich: Zatopienie titanica „WSIowa Mgła” (opublikowano 01/02/2013 - 13:45).
 
 
Zapewne jednym ze sposobów utrzymania Serwisu byłoby zachęcenie jak największej rzeszy reklamodawców, lub znalezienie poważnej firmy, mogącej sobie „odpisać na kulturę”.
 
Jednakże ostatnio – a dokładnie od końca grudnia ub. roku – obserwuję na nE zjawiska, które dosłownie uniemożliwią „większemu biznesowi”, a zwłaszcza już temu,  o „kapitale międzynarodowym”, na inwestowanie w www.nowyekran.pl.
 
 
Zjawiska te, to wysyp odrażających, rasistowskich antysemitów i ich „popisy intelektualne” na nE, wraz z ich tolerowaniem przez Administrację portalu, jako wyraz „wolności słowa”.
 
 
Czy – mnożący swoje tożsamości – „bluzgacze” i trolle to agenci konkurencyjnych firm – „dołujących” wartość finansową Portalu ,  - czy też „tylko” wyrobnicy „opcji politycznych próbujących zdławić wolność słowa na nE” – nie posiada najmniejszego znaczenia, gdy dochodzi do tolerowania antysemityzmu – najskuteczniejszej broni „rynków finansowych” i Polit-poprawności.
Uwaga p.e.1984:: Jak widać na Nowym Ekranie pan Szmidt wojował orężem "antysemityzmu". A na polacy.eu.org wojuje przy użyciu innego oręża, ale wywija nim w bliźniaczo podobny sposób:
Marek Stefan Szmidt napisał: Agentura bolszewicka, zamierzając sparaliżować wszelką Myśl Narodową i Niepodległościową stosuje prowokacje umożliwiające sądowne zamykanie niewygodnych witryn internetowych. (...) Zwracam uwagę, iż każde wybielanie systemów totalitarnych, a w tym stalinizmu oraz propagowanie narodowego-komunizmu – co jest specjalnością tego typu prowokatorów i prowokatorek, - należą do „czynności” karalnych w III RP, o ile prowadzone są publicznie. (Portal jest publiczny).
Źródło: http://polacy.eu.org/3451/propagowanie-komunizmu-i-faszyzmu-sa-karalne/
Uwaga p.e.1984:: No to ile już tych "niewygodnych witryn" pozamykano? Czy to nie Pan skakał w górę, kiedy wordpress.com rzekomo zamknął stronę/subdomenę "syjonizm"? Na marginesie, Szmidt (i nie tylko on) atakuje mnie "wybielaniem systemów totalitarnych w tym stalinizmu", ale nie potrafi pokazać, gdzie to robię, tak samo z "propagowaniem narodowego komunizmu" (Michnik zwykł mawiać, że "nacjonalizm jest najwyższym stadium komunizmu", zatem wszyscy nacjonaliści to z definicji "komuniści" ... idei narodowej bez scalającego naród wspólnego interesu ekonomicznego i wspólnej troski o zaspokojenie elementarnych potrzeb każdego Polaka nie da się budować - i nacjonaliści nie mogą pozwolić odganiać się od wrażliwości społecznej [ograniczonej zgodnie z egoizmem narodowym do innych Polaków] eskimoskim kijem "komunizmu"). Swoje "tezy" podpiera cytatem, którego znaczenie dobrze zna, bo zostało mu to już dawno wyjaśnione czarno na białym: http://blogpress.pl/node/15757#comment-49505 (za połową komentarza). Dziwnym trafem dla oskarżeń w sposób oczywisty idiotycznych zyskał pan Szmidt na polacy.eu.org paru, powiedzmy oględnie - "niezbyt krytycznych", klakierów.
 
Wczorajsza "zaczepka" Loży Synów Przymierza, celem jej ośmieszenia, lub przedstawienia w bardzo negatywnym kontekście, przy braku reakcji Administracji na takie działania – pomimo zgłoszeń o nadużycie, - stanowi punkt szczytowy kampanii mającej na celu bankructwo Nowego Ekranu.
 
 
Dlaczego bankructwo? Dlatego, że żadna firma powiązana z „kapitałem międzynarodowym” nie ośmieli się zainwestować złamanego grosza w działalność Portalu o „profilu antysemickim”.
Uwaga p.e.1984:: Jeśli chodzi o tą "zaczepkę", którą Szmidt własnoręcznie usunął, to można ją sobie obejrzeć tu (jest ona kopią reakcji na wypowiedź Szmidta: "PS. Ciekawy jestem czy wolno Ci napisać choć jedno brzydkie słowo o masonerii? Chyba niebardzo", źródło: http://niepoprawni.pl/blog/946/podstawy-etyki-osoba-ludzka#comment-373244 ): http://img819.imageshack.us/img819/4517/podstawyetykiosobaludzk.jpg
a pełny zrzut ekranowy tekstu sprzed interwencji Szmidta jest tu: http://img685.imageshack.us/img685/4117/podstawyetykiosobaludzk.gif. A DLACZEGO USUNĄŁ? Byc może ten jego tekst będzie poszlaką: http://img5.imageshack.us/img5/598/wolnomularzepolscywhodz.gif ( tekst na innym blogu szmidta: http://naszeblogi.pl/34128-wolnomularze-polscy-w-holdzie-poleglym ).
 
Ponieważ Myśl konserwatywna otrzymała już wcześniej sygnały o takich, ewentualnych, działaniach wywołanych antysemickimi „wybrykami” na Nowym Ekranie, opublikowała kilka artykułów o treściach sprzeciwiających się rasizmowi, jako niegodnemu z punktu widzenia Katolickiej Nauki Społecznej, a także programowo ukazujących sposoby unormowania stosunków politycznych z Państwem Izrael, na zasadzie równouprawnienia i wzajemności.
Uwaga p.e.1984:: Chodzi o te teksty zawierające ewidentne fałsze historyczne i fragmenty jawnie wymierzone w naród polski. Teksty, które zaowocowały replikami Polsko-żydowskie “braterstwo” broni i “Katoliccy” architekci Judeopolonii – czyli: antypolska działalność agenturalna oraz zdemaskowanie operacji planowego “zatruwania studni”
 
Niestety, teksty te zamiast ograniczyć kampanię „przyprawiania” Nowemu Ekranowi „antysemickiej łatki”, spowodowały jeszcze bardziej ohydne ataki, których podłożem okazały się perturbacje wokół finansów i własności nE.
 
Życzę Społeczności Blogerskiej nE, a także Redakcji i Właścicielom znalezienia skutecznej drogi do utrzymania Portalu, który może się przecież dalej rozwijać i intelektualnie, i finansowo po rezygnacji z Osób nie potrafiących zachowywać się zgodnie z etyką Cywilizacji Łacińskiej, czyli nie potrafiących szanować drugą Osobę, bez negatywnego różnicowania Jej etnicznie, narodowo, czy światopoglądowo.
Uwaga p.e.1984:: Sądzę, że lokalni goje na te "łacińskie nauki" są odporni, ale oto słów parę z jednego z czołowych rabinów w Izraelu:
Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych. – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. Źródło: Rabin: goje żyją po to, by usługiwać Żydom, http://www.rp.pl/artykul/552823.html
 
Przypominam także, iż powyższa postawa - Tolerancji w imię Miłości Bliźniego - stanowiła o potędze i sile Rzeczypospolitej, która upadła w momencie, gdy owego poszanowania dla Wolności Drugiego w Niej zabrakło.
Uwaga p.e.1984:: M.S. Szmidt wynosi więc pod niebiosa przegniłą, przeraźliwie słabą monarchię (u schyłku - konstytucyjną), która nigdy nie była państwem narodu polskiego (ten jeszcze się w momencie jej upadku nie ukształtował z ludności "tutejszej", dopiero praca Ligi Narodowej stworzyła nienawistne panu Szmidtowi polskie narodowe "My", które próbuje Polakom zohydzać jako wymysł "bolszewii"), za to rajem dla Żydów (patrz "Judeopolonia ..." L. Szcześniaka). "Łacinnik" domaga sie przywrócenia porządków, których skutek był taki:
(...) W XVI w. ludność nieżydowska Polski liczyła około trzy miliony, żydów zaś było sto tysięcy. Przez dwieście kilkadziesiąt lat wzrosła więc ludność polska 3,5 krotnie, ludność żydowska zaś 11 krotnie. Gdy weźmiemy pod uwagę koniec XIV w. to jest czasy Kazimierza Wielkiego i przyjmiemy (biorąc pod uwagę, przyrost naturalny w ciągu z górą wieku) ludność Polski i Litwy na niespełna dwa miljony mieszkańców, podczas gdy liczba żydów wynosiła wówczas w Polsce 10 tysięcy, zaś na Litwie było ich bardzo mało, nie więcej jak jeden tysiąc, to możemy stwierdzić, że w ciągu lat czterystu ludność nieżydowska zwiększyła się na terenie Rzeczypospolitej ledwo pięciokrotnie, zaś liczba żydów stokrotnie! Stała się więc Polska od kilkuset lat terenem żydowskiej kolonizacji i eksploatacji. Najbardziej rażące gromadzenie się żydów ma miejsce w XVIII w. t.j. w okresie upadku politycznego i gospodarczego państwa polskiego. Musiało to zjawisko wywołać złowrogie skutki. Wskazywałem już wyżej, że znaczna część żydów polskich prowadziła życie wprost próżniacze, ci zaś - co pracowali - trudnili się jedynie (z wyjątkiem rzemieślników) pośrednictwem, jako kupcy, szynkarze i t.p. Żyli więc na koszt reszty ludności. Ody wiec w XIV w. ciężar utrzymania jednego żyda spadał na barki 200 Polaków, to pod koniec XVIII stulecia jednego żyda musiało żywić 10 Polaków i to w kraju, zniszczonym przez dwa wieki ustawicznemi wojnami i przechodami obcych wojsk. Źródło: Henryk Rolicki, "Zmierzch Izraela", fragment rozdziału "ŻYDZI A UPADEK POLSKI", str. 307-308
Tak nasz "łacinnik" wynosi pod niebiosa wieloetniczną monarchię, nędznie administrowaną i zanarchizowaną, która tylko tak długo była zdolna do ekspansji i trwania, jak długo na wschodzie nie istniały żadne większe państwa - a państwa niemieckie nie zajmowały się niszczeniem I Rzeczypospolitej z racji rozbicia i zaangażowania w inne konflikty.
 

Obawiam się także, że drugiej szansy nie będzie… :-( PS.Każdy wróg utrzymania niezależności Nowego Ekranu proszony jest o postawienie 1*
I tak się kończy opublikowany na Nowym Ekranie tekst pana Marka Stefana Szmidta.nienawistne panu Szmidtowi polskie narodowe 

 
4148 odsłon  średnio 4,6 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Marek Stefan Szmidt, Stefan Detko, Bnai Brith, Nowy Ekran, anty-antysemityzm, masoneria.
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
Hindukusz-Milena, 2013.03.23 o 21:01
p.e.1984
Bardzo interesujące. Nie wiem tylko dlaczego nikt się nie ustosunkował. Szczególnie pożądana byłaby reakcja pana Szmidta(albo zdementować albo honorowo przyznać się)
Tylko jeśli to prawda, to co robi na ponoć narodowym,polskim portalu?
Ja tam w każdym razie od pewnego czasu przestałam czuć się związana z tym miejscem.
Czuję intuicyjnie, że robi się tu Polaków w bambuko.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
Piotr Świtecki, 2013.03.23 o 21:09
Tak, tak. Idźmy stąd, bo tu przerabiają Prawdziwych Polaków ma mace!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
w.red, 2013.03.24 o 11:19
Nie ustosunkował się, bo nie ma do czego . A samo kopanie się po kostkach dla widowiskowości i dynamiki przekazu mam na "złonecie" i w innych miejscach. Dlatego nie budzi to mojego zainteresowania. Już bardziej interesuje mnie ten komentarz gdzie napisano: "Tylko jeśli to prawda, to co robi na ponoć narodowym,polskim portalu? .." i zaraz potem : "..Ja tam w każdym razie od pewnego czasu przestałam czuć się związana z tym miejscem.
Czuję intuicyjnie, że robi się tu Polaków w bambuko..." Bo tu pozwolę sobie się zapytać o dowody takowego twierdzenia. Oraz dlaczego skoro Pani tak uważa nie zaproponowała Pani innego tematu (o napisaniu jakiejś notki nie wspominając).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
Piotr Świtecki, 2013.03.24 o 14:21
Ależ W.Redzie, to dlatego, że Pani Milena jest Prawdziwym Polakiem. Prawdziwy Polak będzie węszył wszędzie Mniej Prawdziwych Polaków (a jak już wywęszy i zagryzie, to wróci do żŻydów). A w wolnych od tropienia Nieprawdziwych Polaków i żŻydów chwilach, będzie rzygał i popluwał otoczenie, które mu zawsze wydaje się za mało Prawdziwie Polskie i Patriotyczne. A on przecież taki niewinny jak ta lelija, to co on tu będzie w takim otoczeniu rozkwitał... Już nie mówiąc o tym, żeby sam zrobił Bardziej Polskie otoczenie (bo tego nie potrafi - potrafi jedynie w łyżce wody topić tych, co mu nie pasują).

Ale oczywiście nie pójdzie w cholerę. O, co to - to nie!

Naprawdę nie potrzeba żadnych spisków żydowsko-masońskich ani knowań NWO, bo paranoję i wyrwy po rozumie Prawdziwi Polacy mają dobrze ugruntowane. Załatwią się własnymi siłami, we własnym gronie. I najzupełnie jest obojętne, czy to tylko Prawdziwi Polacy, czy agenci lub durnie - bo rezultat ten sam.

Przepraszam za żółć. Ulało mi się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
w.red, 2013.03.24 o 15:10
Efendi, rozumiem. Zasada jest prosta jak budowa cepa. Akcja i reakcja. Bieda tylko w tym że zamiast wspólnego wroga bijemy się na wzajem :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
Piotr Świtecki, 2013.03.24 o 15:42
Otóż to!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak Marek Stefan Szmidt zwalcza "odrażających, rasistowskich antysemitów " 
Hindukusz-Milena, 2013.03.24 o 23:37
A ja się tylko przytomnie zapytam(bagatelizując ziejące wrogością, bełkotliwe komentarze M.F.)czemu to admin uważa za stosowne odpowiadanie za pana Szmidta?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło